‘Düğüm’ dizisinin galası yapıldı

Prime Video’nun ilk yerli orijinal dizisi ‘Düğüm’ün galası, 19 Şubat Pazartesi akşamı Goodspaces’da yapıldı.

Etkinlikte, dizinin kısa bir ön gösteriminin ardından Prime Video’dan Tara Erer (Head of Originals, UK & Northern Europe), Prime Video Türkiye Ülke Müdürü Alptuğ Çopuroğlu, dizinin oyuncuları, yönetmeni Can Ulkay ve yapımcısı Onur Güvenatam ile bir konuşma gerçekleştirdi.

Geceye, Bergüzar Korel, Caner Cindoruk, Serkan Altunorak, İbrahim Selim, Beyza Şekerci, Umut Karadağ, Ece Dizdar, Kaan Miraç Sezen, Elif Uslusoy, Mina Derman, Merve Nur Bengi ve Can Ulkay katıldı.

Başrollerini Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ın paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda İbrahim Selim, Ece Dizdar, Itır Esen, Kaan Mirac Sezen, Beyza Şekerci, Umut Karadağ, Elif Uslusoy, Mina Derman ve Merve Nur Bengi rol alıyor. Sekiz bölümden oluşan polisiye gerilim türündeki dizinin yönetmenliğini Can Ulkay üstleniyor.

OGM Pictures imzalı ‘Düğüm’, 23 Şubat’ta seyirciyle buluşacak. Prime Video üyeleri, sekiz bölümlük dizinin ilk üç bölümünü hemen izleyebilecek, geri kalan bölümler ise haftalık olarak yayınlanmaya devam edecek.

(KÜLTÜR SANAT SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx