Yüz Yıllık Mucize hakkında izleyenleri hayrete düşürecek karar! Kimse beklemiyordu

Reyting kurbanı olduğu için erken bitirilen ve kısa soluklu olan dizilerin arasında Yüz Yıllık Mucize de girdi. Çok yakın bir zaman önce yayın hayatına merhaba diyen Yüz Yıllık Mucize hakkında takipçilerine hüsran yaşatan bir karar alındı. Ne yaparsa yapsın reytinglerde umduğunu bulamayan ve hedeflenen başarı seviyesinin altında kalan Yüz Yıllık Mucize yayından kaldırılacak.

Senaristliğini Nuran Evren Şit’in üstlendiği ve Hilal Saral’ın yönetmenliğinde çekimleri gerçekleştirilen Yüz Yıllık Mucize projesinin macerası resmen sona eriyor. Onur Güvenatam’ın yapımcısı ve Gülseren Budayıcıoğlu’nun ise proje tasarımcısı olduğu Yüz Yıllık Mucize’nin hangi tarihte noktalanacağı netlik kazandı.

Birkan Sokullu’nun ‘Ali Tahir & Kemal’, Ebru Şahin’in ise ‘Harika’ karakterini üstlendiği OGM Pictures imzalı Yüz Yıllık Mucize 15 Haziran tarihinde izleyici kitlesine veda ediyor. Bilindiği üzere çekimleri İstanbul ve Muğla’da gerçekleştirilen Yüz Yıllık Mucize dizisi 23 Mart’ta ilk kez yayın serüvenine başlangıç yapmıştı.Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir