Turkcell’e Altın Pusula’dan 3 ödül

Şirketten yapılan açıklamaya göre, Turkcell, ulusal ve uluslararası alanda kazandığı prestijli ödüllere yenilerini ekledi.

Türkiye Halkla İlişkiler Derneği tarafından bu yıl 21’incisi düzenlenen “Altın Pusula”da 3 ödül birden alan Turkcell, her alanda değer yarattığı projeleriyle dikkati çekti.

Turkcell, “T.Life” iç iletişim tanıtım çalışması ile kurum içi iletişim kategorisinde, “Geleceği Yazan Kadınlar İklim Değişikliği Fikir Maratonu” ile süreklilik/sürdürülebilirlik kategorisinde, “GNÇ SporFest” projesi ile de sponsorluk iletişimi alanında ödül aldı.

İklim değişikliğine Geleceği Yazan Kadınlar’dan çözüm arayışı

Turkcell, TÜHİD-KAGİDER 1e1 Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Ödülü’nü Geleceği Yazan Kadınlar İklim Fikir Maratonu ile aldı.

Teknolojide kadın istihdamını ve girişimciliği artırmak üzere hayata geçirdiği İklim Fikir Maratonu projesiyle Turkcell, kadınların iklim krizi çözüm süreçlerinde de eşit varlığını destekliyor.

Turkcell, TOBB ve Kadın Girişimciler Kurulu iş birliğiyle hayata geçirilen projeyle bugüne kadar yaklaşık 3 bine yakın kadının teknoloji ve girişimcilik alanında kapasite geliştirmesi için çeşitli eğitim, seminer ve yarışmalar düzenlendi.

Projenin ilk iki yılında 200’e yakın kadın teknoloji alanında istihdam edildi. Proje 2021 ve 2022’de rotasını kadınların teknoloji girişimciliğindeki kapasitelerini iklim değişikliğine çözüm aramaya yöneltebilecekleri yeni bir versiyona çevirdi.

Binlerce genç sporcu GNÇ SporFest’te buluştu

Turkcell’in ödül aldığı diğer bir projesi, yenilikçi genç markası GNÇ ile gerçekleştirdiği GNÇ SporFest oldu.

Turkcell’in gençleri eğlendiren ve onlara ayrıcalıklar sağlayan yenilikçi markası GNÇ, özel teklifleri, marka iş birlikleri ve gençlere sunduğu fırsatların yanı sıra geçen sene GNÇ Sporfest ile de 100’ü aşkın üniversiteden 5 binden fazla genç sporcuyla buluştu.

Gençler aralarında basketbol, voleybol, yüzme, hentbol, su topu, briç, yol bisikleti, dağ bisikleti, atletizm, jimnastik ve eskrimin olduğu spor dallarında birbirleriyle yarıştı.

T.Life ile Turkcell çalışanları tek bir çatı altında buluşuyor

Şirket çalışanlarını tek bir hikaye etrafında toplayan T.Life iç iletişim dünyası ile de Altın Pusula’da ödül alan Turkcell, T.Life ile iç iletişim ve işveren markasını entegre bir şekilde yönetmeyi hedefliyor.

Uygulamayı kullananların mutluluk duyduğu ve şirket dışındakilerin de dahil olmak istediği ilgi çekici bir dünya hedefiyle yola çıkan T.Life’ta Turkcell’lilerin sosyalleştiği T.club, akustik müzik platformu T.sahne, ünlü ve başarılı isimlerin konuk olduğu T.studio ve kısa eğlenceli içeriklerin yer aldığı T.labs yer alıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx