Alan Wake, Dead by Daylight’a Geliyor

Behavior Interactive imzası taşıyan Dead by Daylight adlı popüler hayatta kalma korku oyununa şimdi de Alan Wake geliyor. 2023 yılının en iyi oyunlarından biri olarak kabul edilen Alan Wake 2’nin baş kahramanlarından biri olan ünlü yazar, bir sonraki bölüm kapsamında resmi olarak 30 Ocak’ta oyuna dahil oalcak. Öte yandan şu anda Steam’deki en son halka açık test sürümünde yeni hayatta kalan kişi olarak karakteri onamayı deneyebilirsiniz.

Aktörler Ilkka Villi ve Matthew Porretta bir kez daha Alan Wake’e benzerliklerini ve seslerini ödünç veriyorlar. Tahmin edebileceğiniz gibi The Fog’un dehşetinden kurtulmaya çalışan Wake’den yeni sesler duyacaksınız. Elbette karakter bu oyunda da el feneri kullanıyor. Wake, el fenerini parlatırken ekstra hareket hızı kazanıyor ve bir katilin gözünü başarıyla kamaştırırsa katil geçici olarak yavaşlıyor.

Alan Wake, Dead by Daylight’ta Chucky, Stranger Things’den Demogorgon, Alien’dan Xenomorph ve Ellen Ripley ile The Ring’den Sadako gibi klasik korku karakterlerinden oluşan isimlere katılıyor. Hatta Nicolas Cage’in bile bu oyunda olduğunu hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx