Yağmur Tanrısevsin’den hayranlarına müjde! Yesyeni bir projeyle dönmeye hazırlanıyor

Oyunculuğa İsmini Feriha Koydum dizisiyle başlayan Yağmur Tanrısevsin, başrolünü Kerem Bürsin ile paylaştığı Güneşi Beklerken dizisinde canlandırdığı Melis karakteriyle büyük bir üne kavuştu.

Daha sonra Kaçak, Bana Baba Dedi, Mayıs Kraliçesi, İki Yalancı üzere birçok üretimde rol alan Yağmur Tanrısevsin, son olarak başrolünü Gökhan Alkan ile paylaştığı Kalp Yarası dizisiyle izleyici karşısına çıktı.

Başrolünü Gökhan Alkan ile paylaştığı dizide hayat verdiği Ayşe karakteriyle yıldızını yeterlice parlatan Tanrısevsin, dizinin final yapmasının akabinde İstanbul’daki yaşantısına geri döndü.

Bir mühlet Atina’ya gidip dinlenmeyi tercih eden 31 yaşındaki oyuncu, tatil boyunca toplumsal medya hesabından paylaştığı yiğit kareleriyle isminden kelam ettirdi.

Teklif yağıyor

Şimdilerde etkinliklere katılarak magazin gündeminde yer almaya devam eden Yağmur Tanrısevsin’e birçok projeden teklif gittiği biliniyor.

Hayranları tarafından bir an evvel ekranlara dönmesi beklenen Yağmur Tanrısevsin’in kararı ise merakla bekleniyor.

Tanrısevsin, son katıldığı aktiflikte hayranlarının yüzünü güldürecek açıklamalarda bulundu.

”Yeni proje hazırlıkları var”

TV100 kameralarına konuşan Tanrısevsin, bir mühlet dinlendiğini ve kendisini heyecanlı bir devrin beklediğini anlattı.

Seramik ile ilgilenen ve stant açmayı düşünen oyuncu, yaptığı açıklamada şu sözleri kullandı:

”Şu ortalar yeni proje hazırlıkları var. Yeni stant hazırlığım var. Dizi bitti ağır bir tempodan çıktık, tatil yaptım dinlendim artık hoş heyecanlı bir periyot bekliyor.”