Yağmur Tanrısevsin kırmızı ceketiyle sütyensiz pozunu paylaşınca….

24 Ağustos 1990 yılında Mersin’de dünyaya gelen Yağmur Tanrısevsin, Güneşi Beklerken dizisinde hafızalara kazındı.

Adını Feriha Koydum ve Pis Yedili üzere projelerde konuk oyuncu olarak yer alan Tanrısevsin, Marmara Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi Seramik-Cam Kısmı’ndan mezun oldu.

Meltem Cumbul, Betül Alganatay, Ümit Çırak, Bahar Kerimoğlu ve Merve Taşkan üzere isimlerden oyunculuk eğitimi alan hoş isim, son olarak Kalp Yarası’nda oynadı.

Gökhan Alkan ile Kalp Yarası’nda başrolü paylaşan, bir periyot Kerem Bürsin ve Oğuzhan Koç ile aşk yaşayan Tanrısevsin, toplumsal medya pozlarıyla gündeme geliyor.

Son vakitlerde birçok ünlü isim üzere toplumsal medya kullanıcılarının radarında olan oyuncu, her gün farklı bir kare paylaşıyor.

Güzelliğini hayranlarıyla paylaşmayı ihmal etmeyen Yağmur Tanrısevsin, son paylaştığı karelerle tekrar beğeni topladı.

Yağmur Tanrısevsin nefes kesti

Instagram hesabından gözü pek paylaşımlarını takipçilerinin beğenisine sunan Yağmur Tanrısevsin, son paylaşımıyla hayli dikkati çekti.

Mini şortlu ve kırmızı ceketli sütyensiz pozuyla toplumsal medyayı kasıp kavuran hoş oyuncunun paylaşımları, beğeni ve yağmuruna tutuldu.

Yağmur Tanrısevsin’in paylaşımının altına takipçileri, “İnanılmaz güzelsin” ve “Güzelliğin gözleri kamaştırıyor” gibi yorumlar yapıldı.