Victor Nelsson: Taraftarla aramda özel bir bağ var

Galatasaraylı futbolcular Victor Nelsson ile Berkan Kutlu, Altay maçının ardından açıklamalarda bulundu.

İyi top oynadıklarını söyleyen Victor Nelsson, “Bir gol attık. İlk yarıda üç dört fırsat bulduk. Bunlar da gole dönüşebilirdi. Bu futbol, bazen atıyorsunuz bazen atamıyorsunuz. İkinci yarı mücadele daha yüksekti. Gol yemedik. Tedbirli oynadık. Bu sezon her maçta böyle bir mücadele olmadı. Güzel bir galibiyet aldık ve İstanbul’a dönüyoruz” dedi.

Galatasaray ile arasında özel bir bağ olduğu yorumu üzerine ise Danimarkalı oyuncu, “Çok özel bir taraftarımız var. İnanılmaz olduklarını düşünüyorum. Hem iyi hem kötü zamanda destek verdiler. Üzüldükleri zaman biz, oyuncular olarak bunu anlıyoruz. Onlarla özel bir bağım olduğunu biliyorum” ifadelerini kullandı.

BERKAN KUTLU: BEKLENEN BERKAN’I GÖSTEREMEDİM

Altay maçını yorumlayan Berkan Kutlu ise, “Bugün çok zor bir maç oldu. Altay’ı da tebrik ediyorum. Savaştık ve kazandığımız için çok mutluyuz” dedi.

Kendi performansını yorumlaması istenen Berkan Kutlu, “Sezona istediğimiz gibi başlamadık. Ben de performansımızdan pek memnun değilim. Bu camiada beklentinin ne kadar olduğunu biliyordum. Beklenen Berkan’ı göstermediğimin de farkındayım” ifadelerini kullandı.