Sabah yazarı Okan Müderrisoğlu,” İsteyen, İş ahlakı ve başarısı bağlamında Kalyon’u, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na da sorup öğrenebilir”

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, AK Parti iktidarı döneminde 418 milyar doların belli başlı şirketlere aktarıldığını iddia ederek “418 milyar doları gasp eden yandaş çetelerle ölümüne mücadele edeceğim” demişti.

“YURT DIŞINDA PARAM YOK”
Sabah Gazetesi yazarı Okan Müderrisoğlu, Kalyon Holding Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Kalyoncu’ya, Kemal Kılıçdaroğlu’nun 418 milyar dolar iddialarını ve yurt dışında ne kadar parası olduğunu sordu.
İşte Cemal Kalyoncu’nun yanıtı: “Yurtdışında varlığımız yok, yurtdışının varlıklarını buraya getiriyoruz. Bazı kesimler yaptıklarımızı görmüyor ama Allah da çalışanlarımız da görüyor!”

EKREM İMAMOĞLU’NA SORUN
Okan Müderrisoğlu, Sabah gazetesinden bugün yer alan köşe yazısını, Cemal Kalyoncu’nun referansı olarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu göstererek, şu sözlerle noktaladı: “Diyeceğim o ki…Siyasal propagandadan etkilenenlerin işin gerçeğini araştırmasında fayda var. İsteyen; devam eden projeler, iş ahlakı ve başarısı bağlamında Kalyon’u, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na da sorup öğrenebilir!”

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı İmamoğlu daha önce katıldığı bir televizyon programında, partili partisiz ayrımı yapmadan işini iyi yapan herkesle çalışacaklarını ifade etmişti.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir