Robbie Williams’tan yıllar sonra gelen Kylie Minogue ve Nicole Kidman itirafı

Robbie Williams yıllar sonra, Kylie Minogue ve Nicole Kidman ile bağlantıları olduğunu ezkaza itiraf etti.

Fransız mecmuası Paris Match’e röportaj veren Williams, bir vakitler düet yaptığı Kylie Minogue ve Nicole Kidman hakkında sorular sorulunca pot kırmış üzere duruyor. Williams, her iki ünlü bayanla da alakaları olduğunu ima eden cevaplar vererek dikkat çekti.

Ünlü müzikçi alaka sorusuna, “Evet, pekala, tekraren tek eşli bir münasebet içinde olmamız gerektiği ve sevginin bizi güzelleştireceği ve boşlukları dolduracağı söylendi. Lakin, her iki durumda da gerçek hayal kırıklığı yarattı. Bu bayanların hayal kırıklığı yarattığını söylemiyorum ama… 20 yaşında sahip olduğunuz alakalar halka açık değil” diye cevap verdi.

Röportajı yapan kişinin, sorunun aslında profesyonel olarak birlikte çalışmaları hakkında olduğunu söyleyince Bill Clinton’ın, Monica Lewinsky ile olan skandal bağlantısına atıfta bulunarak, “O halde, Bill Clinton’ın da söylediği üzere, bu bayanlardan hiçbiriyle hiçbir bağlantım olmadı” diye cevap verdi.

Kylie Minogue ve Robbie Williams, 2000 yılında bir düet için bir ortaya gelmişti. Williams, o sırada ona aşık olduğunu itiraf etmiş lakin Minogue, onunla dalga geçerek romantizm umutlarını suya düşürmüştü.

Ayrıca 2001’de de Nicole Kidman ile Somethin’ Stupid isimli müzikte birlikte çalıştı. Williams, daha evvel Kidman için şunları söylemişti: “Birlikte çalıştık, birlikte müzik söyledik; Nicole üzere birinin benimle müzik söylemesini sağlamak yüzyılın en büyük olayıydı. O sempatik bir insan, inanılmaz derecede yetenekli ve o anın gerçekleşmesine sevindim.”

Robbie Williams, 2010’dan beri oyuncu Ayda Field ile evli ve dört çocukları bulunuyor.