Hercai 66. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai yeni bölüm fragmanı izle! Hercai 66. Bölüm fragmanı full HD izle! Hercai Reyyan ölüyor mu?

Bu akşam 65. Bölüm ile izleyicilerin karşısına çıkan Hercai‘nin yeni bölüm fragmanı merak konusu oldu? Hercai yeni bölüm fragmanında neler oldu? Hercai ATV canlı izle! Hercai 66. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai yeni bölüm fragmanı izle! Hercai 66. Bölüm fragmanı full HD izle! Hercai yeni bölümde neler oluyor? Hercai son bölümde neler oldu? Hercai son bölüm izle! Hercai Reyyan ölüyor mu? İşte detaylar haberimizde…

HERCAİ 66. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

ATV’nin sevilen dizisi Hercai 65. Bölümün ardından 66. Bölüm fragmanı araştırılmaktadır. Peki, 66. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? Hercai 66. Bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Yayınlanır yayınlanmaz haberimizde yer alacaktır.

HERCAİ 66. BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

HERCAİ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Miran, Reyyan’ın ölümle yüz yüze geldiğini öğrenir. Bütün olanların sorumlusu Füsun’dur ve Miran ona bedel ödetecektir. Ve Reyyan’ın hastalığı, Hazar ve Azize arasında yeni bir kapıyı açar. İntikam almak için Cihan’a anlaşma teklif eden Füsun, Şadoğlu ailesini bir arada tutan her şeyi, tek tek yok etmeye yemin eder. Reyyan’ı kurtarmak için çabalayan Miran, vakıfta çıkan yangınla sarsılır. Cihan, Füsun’un anlaşma teklifini kabul edecek mi? Azize, yıllar sonra kavuştuğu oğlu Hazar’la arasındaki duvarları yıkmayı başarabilecek mi? Büyük bir kaosun ortasında kalan Reyyan, canı pahasına doğurmak istediği Umut’tan vazgeçmek zorunda kalacak mı?

HERCAİ SON BÖLÜM İZLE!

HERCAİ YENİ BÖLÜMDE NELER OLUYOR?

“Biz geldik, bizim şehrimize…”

Doktorun son anda verdiği haberle bir mucizenin kapılarını aralayan Reyyan ve Miran tedavi için İstanbul’a giderler. Küçük kızlarını Hazar’a emanet edip onlarla birlikte İstanbul’a giden Zehra’nın yanı sıra, Fırat ve Zeynep’te yanlarındadır. Bu sırada Reyyan’ı hasta edenin Füsun olduğunu öğrenen Hazar’da hesap sormak üzere soluğu Aslanbey konağında alır. Son anda yetişen Azize oğlunu durdurmaya çalışır. İkisinin bunca yaşananın ardından ana oğul olmaya başladığını gören Füsun’u derin bir nefret duygusu sarmıştır.

HERCAİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI İZLE!

HERCAİ REYYAN ÖLÜYOR MU?

ATV’nin rayting rekorları kıran dizisi Hercai Reyyan ölüyor mu? Reyyan ve Azize arasında yaşanan gerilimin ardından bu hafta ortalığın iyice karıştığı görülüyor. İzleyiciler bu nedenle Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahin’in diziden ayrılıp ayrılmayacağını merak ediyor.
Dizinin sevilen karakterlerinden biri olan Reyyan’ı canlandıran Ebru Şahin’in diziden ayrılıp ayrılmayacağı Hercai’nin yeni bölümünde netlik kazanacak.

HERCAİ CANLI İZLE!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir