Foça Kaymakamı 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Çeşitli Kutlama programlarına katıldı

Mehmet TÜRKÖZ, önce Kozbeyli İlkokulunda düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlama programına katıldı.
 Programa Kaymakam TÜRKÖZ ‘ün beraberinde İlçe Milli Eğitim Müdürü Yüksel AKAR, Energrom Biyogaz İdare Müdürü Talip ŞAHİN, okul müdürü, öğretmenleri ve öğrencileri katıldı.

Programda öğrencilerin hazırlamış olduğu gösteriler beğeniyle izlendi.

Gösterilerin ardından Kaymakamımız Sayın Mehmet TÜRKÖZ, aile içinde ve nesil yetiştirmede kadının rolüne değinerek okulda bulunan öğretmenlerimizin ve çalışanların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlayarak, karanfil verdi.

Bu güzel kutlama programından ötürü başta okul idarecileri ve öğretmenler olmak üzere tüm öğrencileri tebrik ederek teşekkürlerini iletti.

Kaymakam Mehmet TÜRKÖZ , daha sonra 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle   Foça Hükümet Konağındaki Kamu kurum ve kuruluşlarımızda çalışan kadın personelin Dünya Kadınlar gününü kutlayarak, kendilerine karanfil verdi. Kendisine Foça Cumhuriyet Başsavcısı Sayın Muhammet Şenol ÇELİKER,  eşlik etti.

Kaymakam TÜRKÖZ “Türk toplumunda ve aile yaşamımızda çok seçkin ve saygın yeri olan kadınlarımızın bu anlamlı ve özel günlerini içtenlikle kutlarım. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesiyle bütün kadınlarımıza huzurlu ve mutlu yaşam  diliyorum.” dedi.

Foça Hükümet Konağı kadın çalışanları,  Kaymakamımız Sayın Mehmet TÜRKÖZ’e, kutlama için duydukları memnuniyeti dile getirip teşekkür ettiler.

 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir