8 Haziran ŞOK Aktüel İndirim Kataloğunda Şoke Eden İndirimlerle Sepetiniz Dolacak! Süt ve Sucukta Ekstra indirim var

ŞOK zincir marketler çarşamba indirimleri ile yıldız olacak. A101 haftalık aktüel indirim kataloğunda deniz ve plaj tatili diyen müşterilerine özel indirimler ve çalışmalar yaparken BİM yaz kamp demektir diyen müşterilerine kamp gereçlerinin de hudut tanımadan indirim yapmış. ŞOK market zincirleri ise ne plajcılar ne de kampçılar demiş tüm yaz eserlerinde indirimler yapmış.

ŞOK’TA 3 TAŞINABİLİR BİLGİSAYAR ŞOK FİYATA

ŞOK zincir marketlerinde 8 Haziran çarşamba indiriminde televizyon indirimi yapan BİM ve A101’e inat taşınabilir bilgisayar indirimleri dikkat çekiyor. 3 farklı marka bilgisayarlar tüm ŞOK zincir marketlerinde çarşamba sabahı indirim reyonunda yerini alacak. Lenovo marka taşına bilir bilgisayar 19 bin 499 liradan stışa sunulurken ASUS marka talınabilir bilgisayar 6 bin 299 liradan FUJİTSU marka taşınabilir bilgisayar ise 7 bin 359 liradan satışa sunulacak. Ayrıyeten ŞOK çarşamba aktüel indirimlerinde İNTEL Pentium Gold İşlemci bin 99 liradan Samsung 22″ Full HD Led Monitör ise 2 bin 99 liradan satışa sunulacak.

ŞOK 8 HAZİRAN AKTÜEL İNDİRİMLERİNDE YOK YOK

Çarşamba sabahı ŞOK indirimli eserler raflarında indirimli fiyatları ile dikkati çeken elektronik eserler ortasında Kiwi marka buz makinesi ile Kiwi marka elektrikli beslenme çantası, PHILIPS bluetooth mikrofonlu kablosuz kulak üstü kulaklık, CORSAİR RGB Permium kulaklık standı , KİWİ dijital besin kurutma makinesi, yer alıyor.

ŞOK MARKETLERİNDE ZÜCCACİYE REYONUNDA BAYRAM VAR

Bu hafta ŞOK 8 Haziran aktüel indirimlerinde züccaciye kapsamındaki bir çok eser raflarda yerini alacak. Çarşamba indirimlerinden yararlanacak mutfak eserleri ortasında döküm tencere çeşitleri, 3 farklı kahvaltı kadroları, kek kalıpları, çerezlikler dikkat çekiyor.

ŞOK marketlerinde piknikçilerde unutulmamış çeşit çeşit ve birbirinden farklı desenlerde piknik hasırları erkek, bayan, çocuk terlikleri müşterilerin beğenilerine sunuluyor.

ŞOK MARKETLERİNDE İNDİRİM ÜZERİNE YENİ İNDİRİM

OK aktüel indirimler kataloğunda 25 lira üstü alış veriş yapanlara Yumoş marka konsantre yumşatıçı, 4 tane 1 litrelik Pınar marka süt ve Hasret marka dana sucuk eserinde ayrıyeten indirim yapılacak.

İşte ŞOK 8 HAZİRAN ÇILGIN ÇARŞAMBA İNDİRİMLERİNİN TAM LİSTESİ